Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Body
km: តួ

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Tags
km: ស្លាក

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Help
km: ជំនួយ

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Log in
km: ចូល

en: Log out
km: ចេញ

en: More information
km: ព័ត៌មាន​បន្ថែម

en: Page not found
km: រក​ទំព័រ​មិន​ឃើញ​

en: About
km: អំពី
