Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Log in
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ

en: Log out
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: contact us
lo: ຕິດຕໍ່ພວກເຮົາ
