Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Submit
mg: Manaiky

en: Description
mg: Andinindininy

en: Help
mg: Fanampiana

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Comment
mg: Heviteny

en: Log in
mg: Fidirana

en: Log out
mg: Fivoahana
