Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Register
mr: नोंदणी

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Help
mr: मदत

en: Access denied
mr: प्रवेश प्रतिबंधीत

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Log out
mr: लॉग आऊट

en: Page not found
mr: पान सापडले नाही
