Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Register
ne: दर्ता

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Description
ne: विवरण

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Help
ne: सहयोग

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Footer
ne: फुटर

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Share
ne: सेयर गर्नुहोस्

en: Log out
ne: लगआउट

en: Page not found
ne: पृष्ठ भेटिएन

en: About
ne: बारेमा
