Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Description
os: Афыст

en: Tags
os: Тегтæ

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Image
os: Сурæт

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
