Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Access denied
pa: ਅਧਿਕਾਰ ਪਾਬੰਦੀ ਹੈ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ

en: Log out
pa: ਲਾਗ ਆਉਟ

en: Page not found
pa: ਸਫਾ ਨਹੀਂ ਲੱਭਿਆ
