Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Image
si: රූපය

en: Help
si: සහාය

en: Access denied
si: පිවිසුම තහනම්

en: Page not found
si: වෙබ් පිටුව සොයගනීමට නොහැකියි
