Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Submit
sq: Dërgo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Overview
sq: Panorama

en: Help
sq: Ndihmë

en: Access denied
sq: Ndalohet hyrja

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Comment
sq: Komenti

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Log out
sq: Dalja

en: Page not found
sq: Faqja nuk u gjet

en: About
sq: Informacione
