Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Body
ur: متن

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Description
ur: وضاحت

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Overview
ur: جائزہ

en: Image
ur: تصویر

en: Help
ur: مدد

en: Access denied
ur: رسائی مسترد

en: Comment
ur: تبصرہ

en: Page not found
ur: مطلوبہ صفحہ نہیں مل سکا
