Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Body
af: Teks

en: Register
af: Registreer

en: Submit
af: Stuur

en: Description
af: Beskrywing

en: Tags
af: Etikette

en: Overview
af: Oorsig

en: Image
af: Beeld

en: Help
af: Hulp

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: Footer
af: Onderskrif

en: Comment
af: Kommentaar

en: Log in
af: Teken in

en: Log out
af: Teken uit

en: Page not found
af: Bladsy nie gevind

en: Reset all
af: Herstel alles
