Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Body
am: አካል

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Submit
am: አስገባ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Help
am: እርዳታ

en: Access denied
am: መድረስ ክልክል ነው

en: Footer
am: ግርጌ

en: Log in
am: ግባ

en: Log out
am: ውጣ
