Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Submit
ast: Unviar

en: Description
ast: Descripción

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Image
ast: Imaxe

en: Help
ast: Aida

en: Access denied
ast: Accesu torgáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Comment
ast: Comentariu

en: Log in
ast: Entrar

en: Log out
ast: Desconeutar
