Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Log out
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: More information
bo: དེ་ལས་མང་བའི་ཆ་འཕྲིན

en: Page not found
bo: དྲ་ངོས་རྙེད་མ་ཐུབ

en: Attached files
bo: ཟུར་སྣོན་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: User links
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་སྦྲེལ་ཐག
