Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Register
ca: Registra

en: Submit
ca: Envia

en: Description
ca: Descripció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Overview
ca: Resum

en: Image
ca: Imatge

en: Help
ca: Ajuda

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Footer
ca: Peu

en: Comment
ca: Comentari

en: Downloads
ca: Descàrregues

en: Log in
ca: Entra

en: Expiration
ca: Venciment

en: Expiration date
ca: Data d'expiració

en: Confirmation
ca: Confirmació

en: Share
ca: Comparteix

en: submissions
ca: enviaments

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Log out
ca: Surt

en: Visit
ca: Visita

en: Limits
ca: Límits

en: Form
ca: Formulari

en: More information
ca: Més informació

en: Page not found
ca: Pàgina no trobada

en: Attached files
ca: Fitxers adjunts

en: Emails
ca: Correus electrònics

en: About
ca: Detalls

en: Limitations
ca: Limitacions

en: Submission limit
ca: Límit d'enviament
