Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Register
da: Opret konto

en: Submit
da: Indsend

en: Description
da: Beskrivelse

en: Overview
da: Overblik

en: Image
da: Billede

en: Help
da: Hjælp

en: Access denied
da: Adgang nægtet

en: Footer
da: Sidefod

en: Comment
da: Kommentar

en: Log in
da: Log ind

en: Expiration
da: Udløb

en: Expiration date
da: Udløbsdato

en: Confirmation
da: Bekræftelse

en: Share
da: Del

en: submissions
da: indsendelser

en: Log out
da: Log ud

en: Confirmation email
da: Bekræftelses-mail

en: Limits
da: Begrænsninger

en: Form
da: Formular

en: More information
da: Mere information

en: Page not found
da: Side ikke fundet

en: Reset all
da: Gendan alle

en: Attached files
da: Vedhæftede filer

en: Emails
da: E-mails

en: About
da: Om

en: Limitations
da: Begrænsninger

en: Submission limit
da: Indsendelsesgrænse

en: User links
da: Bruger links
