Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Register
et: Registreeru

en: Submit
et: Sisesta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Tags
et: Sildid

en: Overview
et: Ülevaade

en: Image
et: Pilt

en: Help
et: Abi

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Footer
et: Jalus

en: Comment
et: Kommentaar

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Log in
et: Sisene

en: Expiration
et: Aegumine

en: Expiration date
et: Aegumise kuupäev

en: Confirmation
et: Kinnitus

en: Share
et: Jaga

en: submissions
et: vastused

en: Features
et: Omadused

en: Log out
et: Logi välja

en: Form
et: Vorm

en: More information
et: Rohkem teavet

en: Page not found
et: Lehekülge ei leitud

en: Attached files
et: Kaasapandud failid

en: Emails
et: E-kirjad

en: About
et: Programmist
