Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Submit
fa: ثبت

en: Description
fa: توضیحات

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Image
fa: تصویر

en: Help
fa: راهنما

en: Access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: Footer
fa: پاورقی

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Downloads
fa: دانلودها

en: Log in
fa: ورود

en: Expiration
fa: انقضا

en: Expiration date
fa: تاریخ انقضا

en: Confirmation
fa: تایید

en: Share
fa: اشتراک‌گذاری

en: submissions
fa: ارسال‌ها

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Log out
fa: خروج

en: Limits
fa: سقف‌ها

en: Form
fa: فرم

en: More information
fa: اطلاعات بیشتر

en: Page not found
fa: صفحه مورد نظر یافت نشد.

en: Attached files
fa: فایل‌های پیوست

en: About
fa: درباره

en: Limitations
fa: محدودیت ها
