Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Submit
fi: Lähetä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Tags
fi: Tagit

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Image
fi: Kuva

en: Help
fi: Ohje

en: Access denied
fi: Pääsy kielletty

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Comment
fi: Kommentti

en: Downloads
fi: Lataukset

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Expiration
fi: Voimassaoloaika

en: Expiration date
fi: Päättymispäivä

en: Share
fi: Jaa

en: submissions
fi: Lähetykset

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Log out
fi: Kirjaudu ulos

en: Limits
fi: Rajat

en: Form
fi: Kaavake

en: More information
fi: Lisää tietoa

en: Page not found
fi: Sivua ei löydy

en: Attached files
fi: Liitetyt tiedostot

en: Emails
fi: Sähköpostit

en: About
fi: Tietoja

en: Limitations
fi: Rajoitukset

en: Submission limit
fi: Lähetysten enimmäismäärä
