Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to fr translation catalogue (31 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Register
fr: S'inscrire

en: Submit
fr: Soumettre

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Help
fr: Aide

en: Access denied
fr: Accès refusé

en: Footer
fr: Pied de page

en: Comment
fr: Commentaire

en: Downloads
fr: Téléchargements

en: Log in
fr: Se connecter

en: Expiration date
fr: Date d'expiration

en: Share
fr: Partager

en: submissions
fr: soumissions

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Log out
fr: Se déconnecter

en: contact us
fr: nous contacter

en: Confirmation email
fr: Courriel de confirmation

en: Visit
fr: Visite

en: Back to results
fr: Retour aux résultats

en: Limits
fr: Limites

en: Form
fr: Formulaire

en: More information
fr: Plus d'information

en: Page not found
fr: Page non trouvée

en: Attached files
fr: Fichiers attachés

en: Emails
fr: Courriels

en: About
fr: À propos

en: Limitations
fr: Limites

en: Submission limit
fr: Limite de soumission

en: User links
fr: Liens de l'utilisateur

en: Number of submissions
fr: Nombre de soumissions
