Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Register
gl: Rexistrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Description
gl: Descrición

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Image
gl: Imaxe

en: Help
gl: Axuda

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Comment
gl: Comentario

en: Downloads
gl: Descargas

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Confirmation email
gl: Correo-e de confirmación

en: Form
gl: Formulario

en: More information
gl: Máis información

en: Page not found
gl: Páxina non atopada

en: Attached files
gl: Ficheiros anexos

en: Emails
gl: Correos electrónicos

en: About
gl: Información
