Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Register
gu: નોંધણી

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Help
gu: મદદ

en: Access denied
gu: ઉપયોગ નકારવામા આવ્યો

en: Log out
gu: બહાર નીકળો

en: More information
gu: વધુ મહિતી

en: Page not found
gu: પ્રુષ્ઠ મળ્યું નહિ

en: Emails
gu: ઇમેઇલો

en: About
gu: વિશે
