Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Register
ht: Kreye kont

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Tags
ht: Tag

en: Image
ht: Imaj

en: Help
ht: Èd

en: Footer
ht: Pye paj

en: Comment
ht: Komantè
