Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Register
is: Nýskráning

en: Submit
is: Vista

en: Description
is: Lýsing

en: Tags
is: Efnisorð

en: Overview
is: Yfirlit

en: Image
is: Mynd

en: Help
is: Hjálp

en: Access denied
is: Aðgangi hafnað

en: Footer
is: Fótur

en: Comment
is: Ummæli

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Share
is: Deila

en: Log out
is: Útskrá

en: More information
is: Frekari upplýsingar

en: Page not found
is: Síðan fannst ekki

en: Attached files
is: Viðhengdar skrár

en: Emails
is: Netföng

en: About
is: Um
