Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Register
jv: Ndaftar

en: Submit
jv: Kirim

en: Description
jv: Katrangan

en: Tags
jv: Tautan

en: Overview
jv: Sekilas

en: Image
jv: Gambar

en: Help
jv: Pitulungan

en: Access denied
jv: Akses ditolak

en: Comment
jv: Komèntar

en: Log out
jv: Metu log

en: More information
jv: Katrangan selengkapé

en: Page not found
jv: Kācā ora ditemokaké

en: About
jv: Ngenani
