Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Register
kk: Тіркеу

en: Submit
kk: Жіберу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Overview
kk: Шолу

en: Image
kk: Сурет

en: Help
kk: Көмек

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Comment
kk: Пікір

en: Log in
kk: Кіру

en: Log out
kk: Шығу

en: Page not found
kk: Мұндай парақ табылған жоқ
