Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Submit
ku: بنێرە

en: Description
ku: دەربارە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Image
ku: وێنە

en: Help
ku: یارمەتی

en: Access denied
ku: پیشاندان قەدەغەیە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: More information
ku: زانیاریی زیاتر

en: Page not found
ku: په‌ڕه‌ نه‌دۆزرایه‌وه‌

en: About
ku: دەربارە
