Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Register
lt: Registruotis

en: Submit
lt: Siųsti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Help
lt: Pagalba

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Footer
lt: Poraštė

en: Comment
lt: Komentaras

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Expiration date
lt: Galiojimo pabaigos data

en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

en: Features
lt: Savybės

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Limits
lt: Apribojimai

en: Form
lt: Forma

en: More information
lt: Daugiau informacijos

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: Attached files
lt: Prisegti failai

en: Emails
lt: El. pašto laiškai

en: About
lt: Apie

en: Limitations
lt: Ribojimai
