Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Description
lv: Apraksts

en: Tags
lv: Birkas

en: Overview
lv: Pārskats

en: Image
lv: Attēls

en: Help
lv: Palīdzība

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Footer
lv: Kājene

en: Comment
lv: Komentārs

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Expiration
lv: Derīgums

en: Expiration date
lv: Derīguma termiņš

en: Log out
lv: Iziet

en: Confirmation email
lv: Apstiprinājuma e-pasts

en: Form
lv: Forma

en: More information
lv: Detalizētāka informācija

en: Page not found
lv: Lapa nav atrasta

en: Emails
lv: E-pasti

en: About
lv: Par
