Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Description
mn: Тайлбар

en: Tags
mn: Тагууд

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Image
mn: Зураг

en: Help
mn: Тусламж

en: Access denied
mn: Хандалт боломжгүй

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: Page not found
mn: Хуудас олдоогүй
