Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Register
nl: Registreren

en: Submit
nl: Indienen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Tags
nl: Labels

en: Overview
nl: Overzicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: Footer
nl: Voet

en: Comment
nl: Reactie

en: Log in
nl: Inloggen

en: Expiration
nl: Vervaldatum

en: Expiration date
nl: Vervaldatum

en: Confirmation
nl: Bevestiging

en: Share
nl: Delen

en: submissions
nl: inzendingen

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Confirmation email
nl: Bevestigingse-mail

en: Visit
nl: Bezoek

en: Back to results
nl: Terug naar de resultaten

en: Limits
nl: Limieten

en: Form
nl: Formulier

en: More information
nl: Meer informatie

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: Reset all
nl: Alles opnieuw instellen

en: Attached files
nl: Bijgevoegde bestanden

en: Emails
nl: E-mails

en: About
nl: Over

en: Limitations
nl: Beperkingen

en: Conditional fields
nl: Conditionele velden

en: Submission limit
nl: Inzendingslimiet

en: User links
nl: Gebruikerslinks

en: Number of submissions
nl: Aantal inzendingen

en: Website header
nl: Website-header
