Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Submit
nn: Legg inn

en: Description
nn: Beskriving

en: Overview
nn: Oversikt

en: Image
nn: Bilete

en: Help
nn: Hjelp

en: Access denied
nn: Ingen tilgong

en: Footer
nn: Botntekst

en: Comment
nn: Kommentar

en: Log in
nn: Logg inn

en: Log out
nn: Logg ut

en: Page not found
nn: Sida finst ikkje
