Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Submit
oc: Sometre

en: Description
oc: Descripcion

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Image
oc: Imatge

en: Help
oc: Ajuda

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Comment
oc: Comentari

en: Log in
oc: Se connectar

en: Expiration
oc: Expiracion

en: Confirmation
oc: Confirmacion

en: Share
oc: Partejar

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Log out
oc: Se desconnectar

en: Form
oc: Formulari

en: More information
oc: Més informacion

en: Page not found
oc: Pagina pas trobada

en: Attached files
oc: Fichièrs estacats

en: About
oc: A prepaus
