Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Access denied
or: ଅଭିଗମ୍ୟତା ବାରଣ ହୋଇଛି

en: Log out
or: ଲଗ ଆଉଟ

en: Page not found
or: ପୃଷ୍ଠା ମିଳୁନାହିଁ
