Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Register
pl: Rejestracja

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Description
pl: Opis

en: Tags
pl: Tagi

en: Overview
pl: Przegląd

en: Image
pl: Obraz

en: Help
pl: Pomoc

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Footer
pl: Stopka

en: Comment
pl: Komentarz

en: Downloads
pl: Pobrania

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Expiration
pl: Wygaśnięcie

en: Expiration date
pl: Data wygaśnięcia

en: Confirmation
pl: Potwierdzenie

en: Share
pl: Udostępnij

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Visit
pl: Odwiedź

en: Limits
pl: Limity

en: Form
pl: Formularz

en: More information
pl: Więcej informacji

en: Page not found
pl: Strona nie znaleziona

en: Attached files
pl: Załączone pliki

en: Website title
pl: Tytuł strony

en: Emails
pl: E-maile

en: About
pl: O stronie

en: Limitations
pl: Ograniczenia

en: Form title
pl: Tytuł formularza

en: Submission limit
pl: Limit zatwierdzeń
