Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to pt translation catalogue (30 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Register
pt: Inscrever-se

en: Submit
pt: Enviar

en: Description
pt: Descrição

en: Overview
pt: Vista global

en: Image
pt: Imagem

en: Help
pt: Ajuda

en: Access denied
pt: Acesso negado

en: Footer
pt: Rodapé

en: Downloads
pt: Descargas

en: Log in
pt: Entrar

en: Expiration
pt: Expirar

en: Expiration date
pt: Data de validade

en: Confirmation
pt: Confirmação

en: Share
pt: Partilhar

en: submissions
pt: Submissões

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Log out
pt: Encerrar sessão

en: Confirmation email
pt: Email de confirmação

en: Visit
pt: Visitar

en: Limits
pt: Limites

en: Form
pt: Formulário

en: More information
pt: Mais informações

en: Page not found
pt: Página não encontrada

en: Attached files
pt: Ficheiros anexados

en: Website title
pt: Título do site

en: Emails
pt: E-mails

en: About
pt: Sobre

en: Limitations
pt: Limitações

en: Submission limit
pt: Limite de envio
