Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Register
sl: Registracija

en: Submit
sl: Pošlji

en: Description
sl: Opis

en: Tags
sl: Oznake

en: Overview
sl: Pregled

en: Image
sl: Slika

en: Help
sl: Pomoč

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Footer
sl: Noga

en: Comment
sl: Komentar

en: Log in
sl: Prijava

en: Log out
sl: Odjavi se

en: More information
sl: Več informacij

en: Page not found
sl: Stran ni bila najdena

en: About
sl: O modulu
