Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Description
sr: Опис

en: Access denied
sr: Приступ одбијен

en: Footer
sr: Подножје

en: Comment
sr: Коментар

en: Log in
sr: Пријави се

en: Confirmation
sr: Потврда

en: Log out
sr: Одјави се

en: Page not found
sr: Страна није пронађена
