Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Access denied
th: ปัญหา 'access denied'

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Expiration
th: วันหมดอายุ

en: Log out
th: ออกจากระบบ

en: Page not found
th: ไม่พบหน้าที่เรียก

en: Emails
th: อีเมล

en: About
th: เกี่ยวกับ
