Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Register
uk: Реєстрація

en: Submit
uk: Надіслати

en: Description
uk: Опис

en: Tags
uk: Теґи

en: Overview
uk: Огляд

en: Image
uk: Зображення

en: Help
uk: Довідка

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Comment
uk: Коментар

en: Downloads
uk: Завантаження

en: Log in
uk: Вхід

en: Expiration
uk: Закінчення терміну

en: Expiration date
uk: Дата завершення терміну дії

en: Confirmation
uk: Підтвердження

en: Share
uk: Спільні файли

en: submissions
uk: результати

en: Features
uk: Властивості

en: Log out
uk: Вихід

en: Visit
uk: Відвідати

en: Limits
uk: Межі

en: Form
uk: Форма

en: More information
uk: Додаткові відомості

en: Page not found
uk: Сторінку не знайдено

en: Reset all
uk: Скинути все

en: Attached files
uk: Вкладені файли

en: Emails
uk: Повідомлення електронної пошти

en: About
uk: Про модуль

en: Limitations
uk: Обмеження

en: Submission limit
uk: Ліміти надсилань

en: User links
uk: Посилання користувача

en: Number of submissions
uk: Кількість надсилань

en: Template description
uk: Опис шаблону
