Yandex.Maps (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ
