Yandex.Maps (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: <none>
bn: <একটিও নয়>

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Color
bn: রং
