Yandex.Maps (7.x-1.3) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Color
br: Liv
