Yandex.Maps (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Remove
bs: Ukloni

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Normal
bs: Normalno

en: Color
bs: Boja

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
bs: Maksimalna dužina polja u karakterima. Ostavite prazno za neograničen broj.
