Yandex.Maps (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Remove
eo: Forigu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Save
eo: Konservu

en: Color
eo: Koloro
