Yandex.Maps (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Remove
fi: Poista

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Save
fi: Tallenna

en: <none>
fi: <ei mitään>

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Normal
fi: Normaali

en: Display options
fi: Näyttöasetukset

en: Color
fi: Väri

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
fi: Suurin sallittu kirjainten määrä kentässä. Jätä tyhjäksi mikäli et halua rajoittaa.

en: Map
fi: Kartta

en: Controls
fi: Hallintavaihtoehdot

en: Bold
fi: Lihavoitu

en: Opacity
fi: Läpinäkyvyys

en: Button text
fi: Painiketeksti

en: pixels
fi: pikseliä
