Yandex.Maps (7.x-1.3) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Save
fil: Pangalagaan
