Yandex.Maps (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: <none>
hi: <कोई नहीं>

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Normal
hi: सामान्य

en: Display options
hi: प्रदर्शन विकल्प

en: Color
hi: रंग

en: Map
hi: नक्शा

en: Bold
hi: बोल्ड

en: pixels
hi: पिक्सेल
