Yandex.Maps (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: <none>
kn: <ಏನೂ ಇಲ್ಲ>

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Static
kn: ಸ್ಥಾಯಿ

en: Coordinates
kn: ನಿರ್ದೇಶಾಂಕಗಳು

en: Dynamic
kn: ಕ್ರಿಯಾಶೀಲ

en: Lines
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Controls
kn: ನಿಯಂತ್ರಣಗಳು

en: Bold
kn: ಬೋಲ್ಡ್‍

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು

en: Show controls
kn: ನಿಯಂತ್ರಕಗಳನ್ನು ತೋರಿಸು
