Yandex.Maps (7.x-1.3) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: Remove
mg: Esory

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
